Dikmen Yazıcı Servisi

Dikmen Yazıcı Servisi

Dikmen Yazıcı Servisi: Ofisinizde evinizde kullanmakta olduğunuz Yazıcı Fotokopi Fax Projeksiyon makinelerinin gereksinimi olan bakım tamir ve teknik servis ihtiyaçlarınızda Dikmen Yazıcı Servis mize bekliyoruz. Yazıcı ve Fotokopi Makinelerinizde ne tür sorun olursa olsun 30 yıllık teknik servis olan firmamızda tüm sorunların çözümleride bulunaktadır. Tüm markaların yedek parçaları bulunmaktadır.

Dikmen Yazıcı ve Fotokopi Tamir Servisi

Dikmen Yazıcı Servisimizde Başta Hp Samsung Xerox Canon Oki ve Panasonic makinelerinin teknik servis hizmetleri tüm yedek parçaları bulunmaktadır.

Teknik servisimiz 1984 yılında Ankara'da faaliyetlerine başlamış olup hiç ara vermeden bu yıllara kadar kendini geliştirerek günümüze kadar büyüyerek gelmiştir. Firmamızda Hp Xerox Canon Samsung Oki Epson Lexmark Panasonic gibi dünya markalarının servis hizmetlerinin vermektedir.

Ayrıca bu markaların yedek parçaları ve Sarf malzemeleri olan Toner, Dram, Developer, Blade, Fuser Ünit, İmaj Ünit, Kağıt çekiciler, Flim, Anakart, Sürücü Kart ve daha birçok parçalarıda bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca bu markaların kaliteli ve garantili olarak toner dolumlarıda yapılmaktadır.

Toner ve Kartuş Dolumu

Servisimizde Siyah beyaz ve Renkli TONER DOLUMlarıda yapılmaktadır.

Dikmen Hp servisi Dikmen Samsung servisi Yazıcı Tamiri Faks Tamiri Dikmen Xerox servisi Dikmen Canon servisi Dikmen Oki servisi Fotokopi Tamiri Dikmen Brother servisi Dikmen Panasonic servisi Dikmen Epson servisi Dikmen Lexmark servisi